Susisiekite su mumis

Vaikai išgyvena Velyknaktį

AGORA mokyklos vaikai šventė Šv. Velykas – Jėzaus Prisikėlimą! (Velyknaktį). Katechezės metu išgyveno Žiburių liturgiją.

2023 balandžio 17 d.

Šventės pasiruošimas ir paskirstyti darbai vyko atriume. Uždegę Velykinę žvakę (Paschalą) ėjome procesijoje giedodami – ,, Kristus mums šviečia’’ ir atsakydami – ,,Dėkojame Dievui’’.

Visi užsidegėme savo žvekeles nuo Velykų žvakės, klausėmės kunigo giedamo – ,,Exsultet’’. Klausėmės Dievo žodžio – skaitinio, giedamos psalmės. Visi kartu giedojome Aleliuja ir ,,Šventuoju Prisikėlimu’’.

Auklėtojos ir vaikai žodžiu ir širdimi dėkojo Dievui, išsakė savo prašymus. Visi kartu džiaugėmės ir giedojome giesmę plodami rankomis – ,,Džiūgauk žeme visa’’. Šventėme, kad Prisikėlęs Jėzus nugalėjo tamsą ir yra visada su mumis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.