Susisiekite su mumis

Darželio ugdymas

AGORA darželyje siekiame, kad vaikai vystytų visus savo gebėjimus įvairiose patyrimo srityse per ugdomąją veiklą ir specialiai sukurtose aplinkose, taikant Reggio Emilia pedagogika pagrįstą ugdymo metodą, individualų dėmesį, meilę ir rūpestį, glaudžiai bendradarbiaujant su šeimomis.

Individualizuotas ugdymas

Individualizuotas ugdymas

Individualus požiūris į kiekvieną vaiką, atsižvelgiant į jų individualius poreikius ir vystymosi tempą.

Intelektinių ir socialinių gebėjimų skatinimas;

Ugdomi savimi pasitikintys žmonės, motyvuoti mokytis.

Ankstyvas patyriminis ugdymas

Ankstyvas patyriminis ugdymas

Programos, specialiai sukurtos natūraliam vaiko fiziniam, intelektiniam ir socialiniam vystymuisi skatinti.

Aplinka, kurioje gausu stimulų ir patirties.

Tėvai - pagrindiniai veikėjai

Tėvai - pagrindiniai veikėjai

Kasdieninis ryšys tarp tėvų ir auklėtojų apie vaiką ir jo raidą. * Tėvų pokalbiai su auklėtoja (mentoringas) – vaiko ugdymo ir akademinių tikslų kėlimas. * Kvietimas įsitraukti į darželio bendruomenę ir pasidalinti savo talentais. * Renginiai tėvams apie vaikų ugdymą.

Ugdymo kryptys ir metodai

Charakterio ugdymas

 • gerų elgesio įpročių (dorybių) formavimo programa
 • socializacija ir emocinio intelekto vystymas
 • ugdomos asmenybes, kurios sąlygotų teigiamus pokyčius visuomenėje

Reggio Emilia metodas

 • individualus požiūris į kiekvieną vaiką
 • patyriminiai užsiėmimai, kurie skatina vaiko savarankiškumą per panirimą į skirtingas aplinkas
 • programa lanksti, leidžianti natūralų kiekvieno vaiko vystymąsi

Anglų kalba

 • vaikai mokosi žaidžiant, bendraujant, pažįstant juos supantį pasaulį
 • anglų kalbos ugdymas prasideda jau nuo 2 metų – tai leidžia vaikams kalbos mokytis natūraliai, neįdedant didelių pastangų
 • vaikai skatinami pradėti kalbėti, kai tik tam bus pasirengę

Meninis ugdymas

 • lavinamas meninis vaikų žvilgsnis ir kūrybiškumas.
 • per dailės raiškos priemones (muzika, dailė, šokis) ugdome grožio sampratą ir svarbias savybes – jautrumą, pastabumą aplinkai, atidumą, mąstymą, kantrumą, nuolankumą, pasitikėjimą, drąsą, lavinama smulkioji motorika… vaikai patiria kūrybos džiaugsmą
 • rengiame vaikų ekspozicijas ir koncertus, kur jie dalinasi sukurtų grožiu

Gero Ganytojo katechezės

Dvasingumas – svarbi charakterio ir asmenybės dalis. Maldos ir katalikų tikėjimo pagrindų vaikai yra mokomi pagal „Gerojo Ganytojo“ metodą. Tai Marijos Montessori pedagogika paremta katechezė, skirta ugdyti įvairaus amžiaus vaikus nuo 3 iki 12 metų. Palaipsniui vaikai ruošiami Pirmajai šv. Komunijai

Mokymo programa yra parengta taip, kad atlieptų vaikų vidinius emocinius poreikius bei jų gebėjimą suvokti aplinką. Kiekvienam amžiaus tarpsniui skirta speciali aplinka, priemonės, Dievo Žodžio pateikimo bei įvedimo į maldą būdas. Katechezių metu vaikas sužino kas vyksta šv. Mišių metu, pats veikia su pagamintomis priemonėmis, modeliukais tikrų daiktų, klausosi parinktų šv. Rašto palyginimų ir juos išjaučia susikaupusiai dirbdamas. Tokiu būdu Dievas kuria su kiekvienu vaiku asmeninį ryšį.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.