Susisiekite su mumis

Mūsų tapatybės ženklai

„Agora“ mokykla siūlo savo mokiniams visapusišką ugdymą pagal žemiau pateiktus principus asmeninės laisvės ir atsakomybės aplinkoje.

Vertybių ugdymas

KRIKŠČIONIŠKA TAPATYBĖ

Mūsų ugdymo modelis yra pagrįstas krikščioniška kiekvieno žmogaus orumo vizija ir skatinantis troškimą daryti teigiamą poveikį kuriant geresnį pasaulį.

Mokiniai ugdomi moralinių ir etinių vertybių, kurios susijusios su gerai atliktu darbu, noru tobulėti ir augti, teigiama žmonių ir situacijų vizija, drąsa susiduriant su sunkumais. Skatiname kitų laisvę, asmeninę atsakomybę, nuoširdumą, lojalumą, draugystę, dosnumą ir solidarumą, ypač su pažeidžiamiausiais.

Vaikai turi tikybos pamokas pagal Gerojo Ganytojo programą, kuri paremta Katalikų Bažnyčios mokymu.

Šeimų įsitraukimas

TĖVAI MOKYKLOS BENDRAKŪRĖJAI 

Tikrasis vaikų ugdymas vyksta kiekvienoje šeimoje, o mokykla – pratęsia, papildo ir stiprina šį ugdymą. Svarbu, kad vaikus ugdydami tėvai ir mokytojai bendradarbiautų ir žiūrėtų ta pačia kryptimi.

Padedame tėvams būti geriausiu pavyzdžiu savo vaikams, teikiame nuolatinį grįžtamąjį ryšį apie vaiką, kviečiame tėvelius įsitraukti į bendruomenės veiklą ir iniciatyvas dalinantis savo talentais ir žiniomis. Palydime juos per mentorystę ir siūlome ugdymą šeimos ir tėvystės temomis

Komandinis darbas

MOKYTOJAI KOMPETENCIJA IR PAVYZDYS

Mokytojo asmuo ir pavyzdys yra  labai svarbus ugdymo procese: tai jis žino, ko reikia kiekvienam vaikui, geriausiai mato, ką jis gali duoti iš savęs. 

Mokykloje AGORA organizuojame mokytojų ir kitų mokyklos darbuotojų nuolatinį ugdymą. Nepedagoginio personalo darbas ženkliai prisideda prie mokyklos sklandaus darbo, o mūsų darbuotojai savanoriškai ir atsakingai įsipareigoja bendradarbiauti pagal principus, kuriais remiasi mokykla.

Personalizuotas ugdymas

VAIKAI – GERIAUSI, KOKIE GALI BŪTI

Mums rūpi kiekvieno vaiko originalumas, kad kiekvienas galėtų maksimaliai išvystyti savo gebėjimus, suformuoti savo nuomonę ir laisvai bei atsakingai priimti sprendimus.

Mums rūpi ne tik akademiškumas. Siekiame aukšto lygio kompetencijos visapusiškame ugdyme: akademiniame, žmogiškame, šeimos, pilietiniame, meniniame, sporto, socialiniame, su etine ir dvasine dimensija. Kiekvienas mokinys turi savo mentorių, kuris taip pat reguliariai susitinka su tėvais ir kartu nustato ugdymo tikslus. 

Atvira mokykla

AGORA mokykla yra atvira visiems norintiems įgyti jos siūlomą išsilavinimą. Į kiekvieną pro mūsų įstaigos duris įžengiantį vaiką žvelgiame kaip į galimybę pažinti kuo įvairesnį pasaulį, kurio dalimi esame kiekvienas iš mūsų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki birželio 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.