Kodėl mums reikia JŪSŲ pagalbos?

AGORA mokykla tai ne pelno siekianti organizacija.

Siūlome kokybišką visapusišką vaikų ugdymą nuostabioje vietoje miesto centre už prieinamą kainą. Mūsų svarbiausias tikslas – tarnauti šeimoms ir visuomenei.

Dosnių rėmėjų dėka galime augti ir nuolat tobulėti. Taip pat renkame stipendijų fondą, kad kuo daugiau šeimų galėtų pasinaudoti mūsų ugdymu nepriklausomai nuo jų finansinės padėties.

Jūs irgi galite prisidėti prie šio edukacinio projekto ir daug šeimų svajonių įgyvendinimo!

Kiekvieno iš jūsų parama yra mums labai vertinga. Iš anksto dėkojame!

KAIP MUS PAREMTI?

Vienkartinė parama

*

Vienkartinę paramą galite skirti padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą.

Periodinė parama

*

Kasmėnesinę paramą galite skirti per savo elektroninės bankininkystės sistemą sudarę periodinio mokėjimo nurodymą.

1,2% GPM

*

Užpildykite formą VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje.

BANKO SĄSKAITOS DUOMENYS

Gavėjas: VšĮ AGORA mokykla
Sąskaitos numeris: LT88 7044 0600 0811 0721
Mokėjimo paskirtis: Parama

Adresas: Treinio g. 3-12, LT-08221, Vilnius
Įmonės kodas: 304285165
Banko pavadinimas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
SWIFT/BIC kodas: CBVILT2X

KAIP SKIRTI 1,2% GPM AGORA mokyklai?

VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje skiltyje „Deklaravimas“ spauskite „Pildyti formą“ ir pasirinkite formą „Prašymas skirti paramą“. Pasirinkite „Mokestinis laikotarpis“ – 2023. Spauskite „Formą elekroniniam pildymui“. Priklausomai nuo situacijos, redaguokite duomenis arba pridėkite naują įrašą ir atitinkamai jį užpildykite.

Duomenys, reikalingi prašymui užpildyti:

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 304285165
Gavėjo pavadinimas: VšĮ AGORA mokykla