Susisiekite su mumis

Parama

Kodėl mums reikia JŪSŲ pagalbos?

AGORA mokykla tai ne pelno siekianti organizacija. 

Siūlome kokybišką visapusišką vaikų ugdymą nuostabioje vietoje miesto centre už prieinamą kainą. Mūsų svarbiausias tikslas – tarnauti šeimoms ir visuomenei.

Dosnių rėmėjų dėka galime augti ir nuolat tobulėti. Taip pat renkame stipendijų fondą, kad kuo daugiau šeimų galėtų pasinaudoti mūsų ugdymu nepriklausomai nuo jų finansinės padėties.

Jūs irgi galite prisidėti prie šio edukacinio projekto ir daug šeimų svajonių įgyvendinimo!

Kiekvieno iš jūsų parama yra mums labai vertinga. Iš anksto dėkojame!

KAIP MUS PAREMTI?

Vienkartinė parama

Vienkartinė parama

*

Vienkartinę paramą galite skirti padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą.

Periodinė parama

Periodinė parama

*

Kasmėnesinę paramą galite skirti per savo elektroninės bankininkystės sistemą sudarę periodinio mokėjimo nurodymą.

1,2% GPM

1,2% GPM

*

Užpildykite formą VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje.

BANKO SĄSKAITOS DUOMENYS

Gavėjas: VšĮ AGORA mokykla
Sąskaitos numeris: LT88 7044 0600 0811 0721
Mokėjimo paskirtis: Parama 

Adresas: Treinio g. 3-12, LT-08221, Vilnius
Įmonės kodas: 304285165
Banko pavadinimas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
SWIFT/BIC kodas: CBVILT2X

KAIP SKIRTI 1,2% GPM AGORA mokyklai?

VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje skiltyje „Deklaravimas“ spauskite „Pildyti formą“ ir pasirinkite formą „Prašymas skirti paramą“. Pasirinkite „Mokestinis laikotarpis“ – 2023. Spauskite „Formą elekroniniam pildymui“. Priklausomai nuo situacijos, redaguokite duomenis arba pridėkite naują įrašą ir atitinkamai jį užpildykite.

Duomenys, reikalingi prašymui užpildyti:

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 304285165
Gavėjo pavadinimas: VšĮ AGORA mokykla
Gavėjo tipas: 2
Mokesčio dalies dydis (procentais): 1,2
Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: 2023

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.