Uniforma

AGORA mokykloje nuo priešmokyklinės klasės vaikai nešioja uniformą. Tai gražu ir praktiška, o kartu ir vienybės su mokyklos bendruomene ženklas.

Priešmokyklinės klasės uniforma

• žydri polo marškinėliai trumpomis rankovėmis su AGORA logotipu
  • žydras džemperis su AGORA logotipu
  • ir/arba (vietoje džemperio) tamsiai mėlynas megztukas su AGORA logotipu dėvimas ant žydrų marškinėlių
  • tamsiai mėlynos kelnės arba sijonukas

Uniformų įsigijimo vietos

ULS el. parduotuvė

Žydri polo marškinėliai trumpomis rankovėmis (17 €)

Džemperis su AGORA mokyklos logotipu (24 €)

Tamsiai mėlynos sportinės kelnės (15 €)

Tamsiai mėlyni šortai (6 €)

Kiti aksesuarai

Savitas Stilius el. parduotuvė

Tamsiai mėlynas megztukas su AGORA logotipu (33 €)

Tamsiai mėlynos kelnės (27 €)

Tamsiai mėlynas sijonas (26 €)

Tamsiai mėlynas kelnes ir/ar sijoną galima nusipirkti bet kurioje parduotuvėje. Viena iš papildomų galimybių tai 8 TO GO parduotuvė.