Susisiekite su mumis

Uniforma

AGORA mokykloje nuo priešmokyklinės klasės vaikai nešioja uniformą. Tai gražu ir praktiška, o kartu ir vienybės su mokyklos bendruomene ženklas.

Priešmokyklinės klasės uniforma

  • žydri polo marškinėliai trumpomis rankovėmis su AGORA logotipu
  • žydras džemperis su AGORA logotipu
  • ir/arba (vietoje džemperio) tamsiai mėlynas megztukas su AGORA logotipu dėvimas ant žydrų marškinėlių
  • tamsiai mėlynos kelnės arba sijonukas

 

Uniformų įsigijimo vietos

ULS el. parduotuvė

Žydri polo marškinėliai trumpomis rankovėmis (17 €)

Džemperis su AGORA mokyklos logotipu (24 €)

Tamsiai mėlynos sportinės kelnės (15 €)

Tamsiai mėlyni šortai (6 €)

Kiti aksesuarai

Savitas Stilius el. parduotuvė

Tamsiai mėlynas megztukas su AGORA logotipu (33 €)

Tamsiai mėlynos kelnės (27 €)

Tamsiai mėlynas sijonas (26 €)

AGORA mokyklos kodas: 202100

Sėkmingai prisiregistravę viršutiniame meniu turite matyti savo mokyklos emblemą ir pavadinimą meniu viršuje ir ant jų PASPAUSTI.

Tamsiai mėlynas kelnes ir/ar sijoną galima nusipirkti bet kurioje parduotuvėje. Viena iš papildomų galimybių tai 8 TO GO parduotuvė.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 30 d.

Kokie yra mokyklos AGORA išskirtinumai?

Mokykloje AGORA siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas (į asmenį orientuotas) ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeima, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.