Susisiekite su mumis

Priėmimo tvarka ir kainos

Kaip vyksta priėmimas į mūsų įstaigą?

 

Priėmimas 2024/2025 akademiniams metams:

– darželis (1,5 – 5 m.)

– priešmokyklinė klasė (5 – 6 m.)

– pirma klasė (6 – 7 m.)

Norint leisti vaiką į mūsų įstaigą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. 

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką bei būdą.

Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti paraiškos anketą. Prailginome anketų pildymo laiką iki gegužės 31 d.

Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. 

Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu ir bus pasirašoma ugdymo sutartis. Sutarties nuoroda bus atsiųsta elektroniniu paštu, o pasirašoma kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Kainos

Darželis

Ugdymo mokestis pritaikius Vilniaus miesto savivaldybės skiriamą 120 Eur kompensaciją.
Mokamas 12 mėnesių.

Pilna programa (7:30 – 18:00 val.)
5 dienos per savaitę: 350 €/mėn.
4 dienos per savaitę: 320 €/mėn.
3 dienos per savaitę: 290 €/mėn.

Pusės dienos programa (8:30 – 13:00 val.)
5 dienos per savaitę: 270 €/mėn.
4 dienos per savaitę: 240 €/mėn.

Stojamasis mokestis – 200 Eur.
Vienkartinis stojamasis mokestis naujai atvykusiems vaikams.

Kitos išlaidos:

 • Maitinimas
 • Transportas išvykoms

Priešmokyklinė klasė

Ugdymo mokestis, pritaikius 120 Eur savivaldybės kompensaciją – 350 Eur/mėn.

Mokamas 12 mėnesių.

Stojamasis mokestis 200 Eur.

Vienkartinis stojamasis mokestis naujai atvykusiems vaikams. Netaikomas Agora darželio auklėtiniams, tęsiantiems mokslus mokykloje.

Kitos išlaidos

 • Mokymo priemonės
 • Maitinimas 
 • Būreliai
 • Transportas išvykoms 

Pradinė mokykla

Ugdymo mokestis 400 Eur/mėn.

Mokamas 12 mėnesių. Taikomas ugdomosioms veikloms iki 17.30 val.

Stojamasis mokestis 200 Eur.

Vienkartinis stojamasis mokestis naujai atvykusiems vaikams. Netaikomas Agora darželio auklėtiniams, tęsiantiems mokslus mokykloje.

Kitos išlaidos

 • Mokymo priemonės
 • Maitinimas 
 • Būreliai
 • Transportas išvykoms 
 • Uniformos

Nuolaidos

Jeigu mokyklą “Agora” lanko keli vienos šeimos vaikai suteikiamos nuolaidos:

 • antrajam vaikui 20%;
 • trečiajam vaikui 40%;
 • ketvirtajam ir visiems kitiems vaikams 100%.

Mokyklos “Agora” veikla yra ne pelno siekianti. Todėl šeimos, kurioms rūpi jų vaikų ugdymas, tačiau kurios dėl finansinių kliūčių negali mokėti visos darželio nustatytos kainos už vaikų ugdymą, gali kreiptis į darželio administraciją. Atsižvelgę į šeimos motyvaciją ir darželio finansines galimybes, ieškosime sprendimų dėl mokėtino ugdymo mokesčio.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.