Susisiekite su mumis

Ugdymas tėvams

Tėvai turi prigimtinę, neatimamą teisę auklėti savo vaikus ir yra už tai atsakingi. Mokykla padeda tėvams atlikti šią svarbią ir nepamainomą tėvų pareigą. Geras ir kokybiškas ugdymas įmanomas tik tada, kai šeima ir mokykla vadovaujasi tomis pačiomis vertybėmis ir ugdymo principais, kai bendradarbiauja.

Mokykla AGORA siūlo Tėvams papildomo ugdymo galimybę apie savo kaip poros santykį ir vaikų ugdymą

Periodiškai organizuojame įvairius renginius – paskaitas ir seminarus, bei bendradarbiaujame su “Šeimų universitetu”.

“Šeimų universitetas”

“Šeimų universitetas” tai šeimų saviugdos programa, kuri remiasi daugelyje šalių patikrinta metodika. Jo misija – padėti šeimoms nuolat turtinti tarpusavio santykius ir tapti laimingesnėmis. 

“Šeimų universitetas” siūlo:

  • 5 skirtingas programas tėvams apie vaikų auklėjimą
  • Programą SANTUOKINĖ MEILĖ sutuoktiniams
  • Programą ASMENINIS PROJEKTAS jauniems nesusituokusiems žmonėms (nuo 22 m.)

“Šeimų universitetas” glaudžiai bendradarbiauja su mokykla “Agora”. Tėvų susitikimai vyksta mūsų patalpose.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki birželio 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.