Susisiekite su mumis

Misija, vizija, vertybės

Misija

Glaudžiai bendradarbiaujant su tėvais – pirmaisiais ir svarbiausiais ugdytojais – padėti kiekvienam vaikui atsiskleisti ir ugdyti charakterį, leisiantį augti laimingai, teigiamus pokyčius savo bendruomenėje, šalyje ir pasaulyje nešančiai asmenybei. Siekiame ugdyti žmones, kurie yra pasiryžę ne tik imti, bet ir duoti.

Vizija

Akademinio ir dvasinio ugdymo balansą užtikrinanti, energijos ir džiaugsmo pilna ugdymo įstaiga, kurioje siekiama derinti pagarbą savo šalies tradicijoms ir istorijai su atvirumu pasauliui, o kiekvienas (vaikai, mokytoja ir tėvai) yra skatinami būti geriausiu savimi. AGORA mokykla sieks prisijungimo prie tarptautinio bakalaureato programos.

Vertybės

AGORA mokyklos vertybės yra paremtos krikščionišku humanizmu:

  • dėmesys kiekvienam vaikui ir jo ugdymas su meile, pagarba ir solidarumu;
  • asmens vientisumas bei autonomija, atsakingas laisvės ir valios naudojimas nenutrūkstamam tobulėjimui;
  • pastangų, iniciatyvumo ir gero rezultato siekimo skatinimas;
  • atvirumas kitiems ir tarnystės dvasia;
  • optimizmo, pasitikėjimo ir bendradarbiavimo atmosfera.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki birželio 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.