Susisiekite su mumis

Maitinimas

SVEIKAS IR SUBALANSUOTAS MAISTAS

Visi mokiniai turi galimybę valgyti mokykloje, kur jiems suteikiama sveika, subalansuota ir įvairi mityba.

Meniu vaikams yra sudaromas pagal dietologo nustatytus reikalavimus ir patvirtinamas Visuomenės Sveikatos Centre. Valgiaraštis pritaikomas pagal šeimos poreikius – alergiškiems arba tam tikrų produktų nevalgantiems vaikams bus pasiūlytas vaiko poreikius atitinkantis skanus ir sveikas maistas.

VALGOMASIS “SKONIŲ ATELJĖ” – EDUKACINĖ ERDVĖ

Valgomasis taip pat yra edukacinė erdvė. Vaikai mokomi, kaip mandagiai elgtis prie stalo, yra supažindinami su kiekvieno maisto produkto savybėmis, maisto nauda, lėto valgymo kultūra. 

Geras išauklėjimas prie stalo įtvirtina kasdienius įpročius, kurie stiprina asmeninę pusiausvyrą, socialinius įgūdžius, geras manieras ir higieną.Mūsų edukacinė programa valgomajame skirta išmokyti mokinius, kaip svarbu mokėti tinkamai elgtis šeimos ir visuomenės susibūrimo metu.

MAITINIMAS DARŽELYJE

AGORA darželio vaikams galite užsakyti:

  • pusryčius su užkandėle – 1,10 €/diena;
  • pietus – 4,80 €/diena;
  • vakarienę – 2,20 €/diena.

Maisto galima neužsakyti ir atsinešti jį iš namų. Atsineštas maistas turėtų atitikti Visuomenės sveikatos centro reikalavimus.

MAITINIMAS MOKYKLOJE

AGORA mokyklos vaikams galite užsakyti:

  • pietus – 6,50 €/diena;
  • vakarienę – 2,00 €/diena.

Maisto galima neužsakyti ir atsinešti jį iš namų. Atsineštas maistas turėtų atitikti Visuomenės sveikatos centro reikalavimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki birželio 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.