Susisiekite su mumis

Būreliai ir specialistai

Būreliai AGORA mokykloje

Ispanų kalba

Samanta Jurjonaitė

Anglų kalba

Inga Juočepė

Anglų kalba

Keramika

Algimantė Stonkutė

Sportas

Žilvinas Mackevičius

Sportas

Muzika

Eglė Rudokaitė

Robotika

Robotikos akademija

Robotika

Šachmatai

Lietuvos šachmatų mokykla

Bendradarbiaujame su specialistais

Esant poreikiui, kviečiame tartis su specialistais individualioms konsultacijoms ar užsiėmimams AGORA mokyklos patalpose.

Ergoterapeute Ruta

Rūta Oršauskaitė

Ergoterapeutė

Galiu padėti jūsų vaikui lavinti
savarankiškumo bei smulkiosios motorikos
įgūdžius, taip pat geriau suprasti ką jiems
sako kūno pojūčiai ir kaip į juos reaguoti.
Užsiėmimų metu stengiuosi sukurti vaikams
galimybes išnaudoti savo stiprybes ir
išbandyti save įveikiant sunkumus.

Kontaktai:

fb.com/sveikameda
info@sveikameda.lt
+370 619 56479

DIR Albertas

Albertas Jankoit

DIR Floortime

DIR modeliu grįsta terapija per žaidimą leidžia kurti tokį santykį, kuriame yra saugu, lengva mokytis ir
tiesiog gera būti.

Tikiu, kad tik santykyje su kitu gebame iš tiesų augti ir leistis būti auginamam; ne tik mokyti, bet ir
mokytis; pažinti ir kurti saugų ryšį.

Kontaktai:

albertjankoit@gmail.com
+37067716695

Psichologe Ruta

Rūta Tetianec

Psichologė

10 metų gilinantis į psichologijos mokslą ir darbo kryptis, vaikų ir paauglių, tėvų, auginančių vaikus, patirtys man tapo labai artimos.

Darbe su vaikais dažnai naudoju žaidimų arba dailės terapijos metodus, kurie padeda efektyviau ir greičiau sukurti atvirą bei saugų tarpusavio ryšį, suprasti vaikų sunkumus bei jaučiamas emocijas, jų priežastis.

Daugiau informacijos ir kontaktai:

galvaminciu.lt/vaikams
+370 62240983

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.