Susisiekite su mumis

Personalizuotas ugdymas

Personalizuotas ugdymas apima visas asmens dimensijas: kūną, jausmus, protą, valią ir dvasią. Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame, kad kiekvienas vaikas augtų ir mokytųsi savo tempu ir duotų iš savęs tiek, kiek maksimaliai gali.

Mūsų personalizuoto ugdymo modelis grindžiamas keturiais ramsčiais:

Šeima – ugdymo pagrindinė veikėja. Tėvai kartu su mentoriumi tariasi dėl vaiko ugdymo, išsikelia ugdymo tikslus ir pan.

Mokytojai – turintys patirties ir išsilavinimą, neapsiriboja akademiu programos vykdymu, bet siūlo mokiniams tinkamus sprendimus atsižvelgiant į jų amžių ir turimus gebėjimus. 

Mokinys – visi mokiniai mums yra vienodai svarbūs. “Agora” mokykla formuoja asmenybes, ugdo įgūdžius, skatina įpročius, ugdo dorybes, siūlo sektinus pavyzdžius ir skatina kiekvieno vaiko laisvę ir atsakomybę.

Mentorystės programa – kiekvienas mokinys turi mentorystės susitikimus su mentoriumi. Šie susitikimai padeda vaikui kelti sau asmeninius tikslus ir augti bei tobulėti.

Mentorystė

arrow-2886223_1920

Mentorystė – tai darbo su vaiku forma, kuria siekiama padėti vaikui išnaudoti visas savo galimybes. Mentorius taip pat padeda tėvams, – palaiko su jais nuolatinį ryšį ir susitinka kelis kartus per metus aptarti vaiko raidą.

Mentorius kalbės su mokiniu ne tik apie akademinius pasiekimus, bet ir apie būrelis, vaiko talentus, sveikatą, mitybą, užklasines veiklas ir kitus vaikui svarbius klausimus. Mentorius:

  • padės vaikui ugdyti charakterį ir augti dvasiškai, 
  • stiprins jo pasitikėjimą savimi
  • skatins svajoti ir atvers naujus horizontus, padės turėti ilgalaikę augimo viziją ir užsibrėžti konkrečius mažus tikslus jai pasiekti, 
  • gerai suplanuoti laiką ir stiprinti valią, atlikti užduotis iki galo, 
  • įgalins mokytis su džiaugsmu.

Įkvėps vaiką siekti būti geriausiu savimi.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.