Susisiekite su mumis

Charakterio ugdymo programa

AGORA mokykloje dirbame pagal Birminghamo universiteto parengtą charakterio ugdymo programą, ugdome dorybes ir gražiausias charakterio savybes.

Tai vientisa programa, pradedama ugdyti ikimokykliniame amžiuje ir tęsiama pradiniame ugdyme, skirta nuo 2 iki 12 metų vaikams.

Intelektinės dorybės

Jas svarbu vystyti, kad vaikas augtų mąstantis ir įžvalgus, siektų žinių, mokėtų įsigilinti į dalyko esmę, ieškotų tiesos ir ateityje gebėtų priimti teisingus sprendimus.

Pavyzdžiai:

savarankiškumas, kritinis mąstymas, protingumas, kūrybingumas, smalsumas, mokėjimas priimti sprendimus, mokėjimas reflektuoti.

Moralinės dorybės

Įgalina žmogų elgtis gerai situacijose, kuriose reikia pasielgti etiškai.

Pavyzdžiai:

meilė, draugystė, drąsa, sąžiningumas, dėkingumas, viltis, pagarba.

Pilietinės dorybės

Padeda vaikams augti įsitraukusiais ir atsakingais piliečiais, prisidedančiais prie šalies bendro gėrio kūrimo.

Pavyzdžiai:

pilietiškumas, bendruomeniškumas, pagalba, savanorystė, atjauta.

Veiklos dorybės

Turi ypatingą vertę apjungiant ir įgalinant prieš tai paminėtas dorybes (intelektines, moralines ir pilietines).

Pavyzdžiai:

pasitikėjimas savimi, motyvacija, ryžtas, atkaklumas, tvirtumas, komandinis darbas.

Praktinė išmintis

Integrali dorybė, išugdoma per patirtį ir kritinį mąstymą. Ši dorybė mums padeda suvokti, mąstyti, trokšti ir elgtis protingai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.