Susisiekite su mumis

Šventėme Sekmines – Šv. Dvasios atsiuntimą!

Evangelijoje parašyta, kad Dievas mokiniams pažadėjo, kad jie neliks vieni, Jis atsiųs guodėją – Šv. Dvasią su ypatingomis dovanomis mums.

2023 gegužės 29 d.

Vaikai klausėsi ištraukos iš Biblijos kas nutiko Sekminių dieną. Sužinojo apie Šv. Dvasios dovanas, kurios turi labai gražius, ypatingus pavadinimus. Prašė sau labiausiai trokštamos Šv. Dvasios dovanos uždegdami žvakę.

Vaikai pasakė daug gražių dalykų kodėl reikalingos ir ką duoda šios Šv. Dvasios dovanos:

  • išminties
  • patarimo
  • tvirtumo
  • maldingumo
  • Dievo baimės
  • supratimo
  • pažinimo.

Vaikai dalinosi, kad reikia supratimo, kad suprastum ir tikėtum Dievu, kad reikia pažinimo dovanos, kad pažintum Dievą, Dievo baimės dovanos – kad gerbtum ir iš pagarbos, meilės priklauptum, nusilenktum atėjęs į bažnyčią. Vaikai džiugūs sulaukė Sekminių šventės ir lauks pasirinktos Šv. Dvasios dovanos.

Gausių Šv. Dvasios dovanų!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.