“Šeimų universitetas” AGORA mokykloje

ŠEIMOS SANTYKIŲ TURTINIMO PROGRAMA

PIRMIEJI ŽINGSNIAI

TĖVAMS SU VAIKAIS IKI 4 METŲ

Kviečiame tėvų poras į išskirtinius tėvystės kursus AGORA mokykloje.

Programą veda Šeimų universiteto moderatoriai naudodami atvejų analizės metodą.

Susitikimai kiekvieną paskutinį mėnesio ketvirtadienį, nuo 16.30 iki 18.00 val.

Pusantros valandos kas mėnesį gali ženkliai praturtinti Jūsų santykius!

PROGRAMA

2023 09 28
KETURI PAGRINDINIAI ĮPROČIAI
Atvejis: Normali šeima

2023 10 26
TEMPERAMENTAS IR GENETIKA
Atvejis: Petras nėra Dovydas

2023 11 23
KOMUNIKAVIMAS ŠEIMOJE
Atvejis: Tau reikia pasistengti labiau, tėvelį

2024 01 18
BROLIAI IR SESERYS
Atvejis: Ir tada atsirado Liucija

2024 02 08
ŽAIDIMO VAIDMUO VAIKO GYVENIME
Atvejis: Sveikiname, Tomai

2024 02 29
VALIA IR DRAUSMĖ
Atvejis: Saulius

2024 03 28
DARBAS IR ŠEIMA
Atvejis: Šiandien tavo eilė

2024 04 25
JAUTRUMO IR DOROS UGDYMAS
Atvejis: Paulius atranda naują pasaulį

Savanorių moderatorių darbas programoje yra nemokamas ir VšĮ „Šeimų universitetas“ iš programų organizavimo negauna jokio uždarbio. Organizavimo išlaidoms padengti šeimas prašome prisidėti parama — 60 eurų.
Nenorime, kad mokestis būtų kliūtimi dalyvavimui programoje.

Rekvizitai banko pavedimui:
VšĮ AGORA mokykla, Įmonės kodas 304285165
a/s LT88 7044 0600 0811 0721, AB SEB bankas, b/k 70440

Daugiau informacijos apie Šeimų universitetą čia.

Kontaktinis asmuo: Evaldas Lasys, tel. +370 60117114, evaldas@lasys.lt

ŠEIMA – svarbiausias mūsų projektas

Tėvų saviugdos programa paremta atvejo analizės metodu. Šis metodas jau daug metų sėkmingai taikomas tarptautiniu mastu, juo remiamasi Harvardo universitete ir kitose aukščiausio lygio verslo mokyklose. Toks mokymosi būdas – geriausias suaugusiųjų švietimui.

Studijų metu analizuojami iš anksto paruošti atvejai, kuriuose atsispindi santuokinio gyvenimo kasdienybė, sutuoktiniams kylantys iššūkiai. Vėliau savo mintimis, įžvalgomis ir patirtimi pora dalinasi su kitomis poromis. Galiausiai diskutuoja grupėse kartu su patyrusiais moderatoriais.

Projekto stiprybės – Tarptautinės šeimų vystymosi federacijos (IFFD) patirtis; 130 pagal IFFD metodiką parengtų savanorių moderatorių; 40 metų 60 šalių sėkmingai vykdoma veikla.

Lietuvoje šeimų universiteto programas jau baigė daugiau nei 2500 tėvų!

Programa PIRMIEJI ŽINGSNIAI...

Programa PIRMIEJI ŽINGSNIAI

Ankstyvasis mažylio auklėjimas turėtų tapti dideliu džiaugsmu ir tėvams, ir kūdikiui. Kūdikis, auklėjamas geru tėvų pavyzdžiu, nuo pat pirmųjų dienų giliai įsisavina šią patirtį ir auga laimingu, atsakingu ir gėrio siekiančiu žmogumi. Taip pat svarbu vaiką auklėti visapusiška asmenybe, o ne tik lavinti jo atskirus sugebėjimus, pavyzdžiui, protinius ar muzikinius. Tokiais esminiais principais paremta „Pirmųjų žingsnių“ programa. Tai labai praktinis kursas, padedantis išugdyti pagrindinius vaiko įpročius: tvarką, miego ritmą, gerus valgymo bei higienos įpročius.

APIE KĄ mes kalbame?

• Kaip ugdyti vaiko asmenybę, atrasti ir puoselėti jo talentus?
  • Kaip rasti pakankamai laiko šeimai?
  •  daryti, jei televizorius ir kompiuteris tapo geriausiu vaiko draugu?
  • Kaip tėvams neprarasti autoriteto ir įtakos savo vaikui?

Kokia nauda TĖVAMS?

• Geresnis tarpusavio supratimas;
  • Pažintis su kitomis vaikus auginančiomis šeimomis;
  • Įdomios ir netikėtos diskusijos;
  • Prasmingai poroje praleistas laikas;
  • Galimybė atsikratyti įtampos ir streso auklėjant vaiką;
  • Noras kasdien puoselėti tarpusavio meilę;