Susisiekite su mumis

Kodėl šeimos renkasi mus?

Šių metų pradžioje paprašėme tėvų, kurių vaikai lanko AGORA darželį, pasidalinti savo įžvalgomis ir pasiūlymais apie mūsų ugdymą. Dalinamės tuo, ką Tėvai labiausiai vertina skirtingose srityse.

Charakterio ugdymas

Mums labai patinka, kad koncentruojatės į dorybių ugdymą. Būtent dorybės ir yra tinkamas charakterio pamatas likusiam gyvenimui po darželio. * Ugdomos vaiko savybės ir vertybės, atitinkančios mūsų, kurias puoselėjame ir šeimoje.

Gera ir subalansuota programa

Labai patinka charakterio ugdymo programa, ekskursijos, anglų kalbos pamokėlės, meno pamokėlės, sportas, katechezės. * Tikrai kokybiškas meninis ugdymas. * Vertinu ir džiaugiuosi, kad yra muzikinio ir kalbinio lavinimo.

Visapusiškas ugdymas

Vaikai išeina už darželio ribų

Labai patinka, kad vaikai išeina už darželio ribų. Lanko muziejus, spektaklius, įdomias miesto erdves.

Tinkama erdvė sportui

Džiaugiuosi, kad yra tinkama erdvė sportui, judesiui, kur vaikai gali “išsikrauti”. Tai labai svarbu tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Jautrus, mylintis ryšis su kiekvienu vaiku.

Labiausiai vertiname auklėtojų šiltą ir nuoširdų bendravimą su vaikais, individualaus dėmesio skyrimą, nuoširdų įsiklausymą į vaikų poreikius.

Saugumo užtikrinimas, empatija

Mūsų dukrai yra saugu, kai ji turi gerai pažįstamų žmonių, draugų, tiek tarp auklėtojų, tiek tarp vaikų. Dėl to jai smagu į darželį eiti kiekvieną dieną. Labai gera mintis, kad vaikai susipažįsta ir bendrauja ne tik su savo grupės auklėtojomis, bet ir su kitų grupių auklėtojomis.

Pedagogų darbas

Tikrumas, žmogiškumas, požiūris į vaiką kaip būsimą suaugusįjį

Labai smagu, kad auklėtojos į vaikus žiūri kaip į mažas asmenybes, kurios turi savo pomėgius, poreikius ir mintis, ir į jas įsiklauso, jų niekada nenuvertina. Mūsų dukrytei tai sukuria saugumo jausmą.

Kūrybiškumas, profesionalumas, didelis atsidavimas darbui

Labai vertiname mūsų dukrytės auklėtojos kompetenciją - ji puikiai išmano ankstyvąjį ugdymą, pasidalina vertingomis mintimis, yra puiki savo srities profesionalė.

Iš šono žvilgtelėti į savo vaiką

Susitikimai leidžia atidžiau ir iš šono žvilgtelėti į savo vaiką. Pamatyti ir atpažinti jame kitų spalvų, gebėjimų, potencialo. * Tėvams lengva prarasti objektyvumą.

Bendro tikslo siekimas

Labai svarbu, kad namai ir darželiai vadovautųsi vieningais ugdymo principais ir metodais.

Mentorystės susitikimai

Išgirsti giliau apie savo vaiką

Grįžtamasis ryšys padeda labiau pažinti vaiką - koks jo socialinis būvis. Įdomu išgirsti giliau apie savo vaiką, palaikyti ryšį su auklėtoja.

Vaikas darželyje praleidžia daug laiko

Mentorystės susitikimai yra labai svarbūs ir reikšmingi, nes mūsų vaikas darželyje praleidžia daug laiko, tad jūsų žvilgsnis, pastebėjimai apie mūsų vaiką, jo elgesį, charakterį, socialinius įgūdžius yra mums labai vertingi. Jūs pamatote ir atkreipiate dėmesį į tai, ko mes gal nebematome.

Charakterio ugdymas

Mums labai patinka, kad koncentruojatės į dorybių ugdymą. Būtent dorybės ir yra tinkamas charakterio pamatas likusiam gyvenimui po darželio. * Ugdomos vaiko savybės ir vertybės, atitinkančios mūsų, kurias puoselėjame ir šeimoje.

Visapusiškas ugdymas

Gera ir subalansuota programa

Labai patinka charakterio ugdymo programa, ekskursijos, anglų kalbos pamokėlės, meno pamokėlės, sportas, katechezės. * Tikrai kokybiškas meninis ugdymas. * Vertinu ir džiaugiuosi, kad yra muzikinio ir kalbinio lavinimo.

Vaikai išeina už darželio ribų

Labai patinka, kad vaikai išeina už darželio ribų. Lanko muziejus, spektaklius, įdomias miesto erdves.

Visapusiškas ugdymas

Tinkama erdvė sportui

Džiaugiuosi, kad yra tinkama erdvė sportui, judesiui, kur vaikai gali “išsikrauti”. Tai labai svarbu tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Jautrus, mylintis ryšis su kiekvienu vaiku.

Labiausiai vertiname auklėtojų šiltą ir nuoširdų bendravimą su vaikais, individualaus dėmesio skyrimą, nuoširdų įsiklausymą į vaikų poreikius.

Pedagogų darbas

Saugumo užtikrinimas, empatija

Mūsų dukrai yra saugu, kai ji turi gerai pažįstamų žmonių, draugų, tiek tarp auklėtojų, tiek tarp vaikų. Dėl to jai smagu į darželį eiti kiekvieną dieną. Labai gera mintis, kad vaikai susipažįsta ir bendrauja ne tik su savo grupės auklėtojomis, bet ir su kitų grupių auklėtojomis.

Tikrumas, žmogiškumas, požiūris į vaiką kaip būsimą suaugusįjį

Labai smagu, kad auklėtojos į vaikus žiūri kaip į mažas asmenybes, kurios turi savo pomėgius, poreikius ir mintis, ir į jas įsiklauso, jų niekada nenuvertina. Mūsų vaikui tai sukuria saugumo jausmą.

Pedagogų darbas

Kūrybiškumas, profesionalumas, didelis atsidavimas darbui

Labai vertiname mūsų dukrytės auklėtojos kompetenciją - ji puikiai išmano ankstyvąjį ugdymą, pasidalina vertingomis mintimis, yra puiki savo srities profesionalė.

Iš šono žvilgtelėti į savo vaiką

Susitikimai leidžia atidžiau ir iš šono žvilgtelėti į savo vaiką. Pamatyti ir atpažinti jame kitų spalvų, gebėjimų, potencialo. * Tėvams lengva prarasti objektyvumą.

Mentorystės susitikimai

Bendro tikslo siekimas

Labai svarbu, kad namai ir darželiai vadovautųsi vieningais ugdymo principais ir metodais.

Išgirsti giliau apie savo vaiką

Grįžtamasis ryšys padeda labiau pažinti vaiką - koks jo socialinis būvis. Įdomu išgirsti giliau apie savo vaiką, palaikyti ryšį su auklėtoja.

Mentorystės susitikimai

Vaikas darželyje praleidžia daug laiko

Mentorystės susitikimai yra labai svarbūs ir reikšmingi, nes mūsų vaikas darželyje praleidžia daug laiko, tad jūsų žvilgsnis, pastebėjimai apie mūsų vaiką, jo elgesį, charakterį, socialinius įgūdžius yra mums labai vertingi. Jūs pamatote ir atkreipiate dėmesį į tai, ko mes gal nebematome.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki birželio 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.