Susisiekite su mumis

Mėnesio dorybė – RYŽTINGUMAS

Šiais mokslo metais kviečiame visus: vaikus, auklėtojas ir tėvelius augti dorybėse ir ugdyti savo charakterį kartu! Šiuo metu AGORA mokykloje ypatingą dėmesį skiriame RYŽTINGUMUI🖤

2024 balandžio 8 d.      

RYŽTINGUMAS yra:

  • Kai priimu sprendimą siekti sunkaus gėrio;
  • Kai susiplanuoju ir darau žingsnius paverčiant svajones realybe;
  • Kai lengvai nepasiduodu ir siekiu pabaigti iki galo;
  • Kai bandau kažką atlikti, net jei užduotis atrodo per sunki;
  • Kai kliūtis matau, kaip galimybes augti, išmokti kažką naujo.

Vaikai susipažino su ryžtingumo dorybe. Dalinosi sava baimėmis ir kas galėtų padėti jas įveikti. Skaitė knygą “Ką daryti susidūrus su problema?”. Klijavo frazes, kurios padeda arba trukdo mums išlikti ryžtingiems. Mokėsi nusiraminimo būdų. Stebėjo eksperimentą, kaip mandarinas turintis žievę (stiprybę nepasiduoti) neskęsta. Įsikūnijo į superherojus, kurie padėjo pasijausti drąsesniems.

ĮKVĖPIMAI TĖVELIAMS:

  • Pasvarstysiu, gal jau kurį laiką nešioju širdyje troškimą padaryti, kažką gero, tik vis atidėlioju, pasiryšiu žengti pirmą žingsnį to link;
  • Suplanuosiu žingsnius reikalingus tam, kad pasiekčiau nelengvą, bet svarbų man tikslą;
  • Susidūrus su kliūtimis drąsinsiu save ir vaikus, matyti tai, kaip galimybę išmokti kažką naujo ir paaugti;
  • Baimė ir tingumas dažniausiai slopina ryžtingumą, patyrinėsiu, kas man dažniausiai neleidžia pasiryžti siekti gėrio;
  • Drąsinsiu save ir vaikus bandyti kažką atlikti, net, kai atrodo per sunku ir ieškoti pagalbos, jei jos prireiks.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.