Susisiekite su mumis

Mokytojų diena

Šiandien švenčiame MOKYTOJŲ dieną! Mokytojos sulaukė sveikinimų ir staigmenų tiek iš vaikų, tiek iš tėvelių.

2023 spalio 5 d.                                      .

“Draugystės” grupės vaikai vakar šventės proga turėjo ypatingą užsiėmimą.

Ant sienos buvo pakabintos visų Agora mokyklos auklėtojų nuotraukos, vaikai sužinojo jų vardus ir kuriose grupėse dirba. Ypatingos dienos proga iš sulankstytų baltų servetėlių vaikai gamino gėlių žiedus ir jais puošė auklėtojų nuotraukas.

“Džiaugsmo” grupės vaikų užduotis buvo išsirinkti norimą auklėtoją ir nupiešti jos portretą.

Vaikai piešinius puošė rudens spalvomis, po popieriaus lapu kišo medžio lapą ir paguldyta vaškine kreidele įtrynė lapo atspaudą. Taip piešiniui suteikė rudeniško puošnumo. Vėliau portretų parodėle pasveikino mielas auklėtojas .

Adelės mamytė mokytojų dienos proga pravedė vaikams meninį užsiėmimą, kurio rezultatas – mėlynų paveikslėlių paroda. Ant specialios medžiagos buvo statomi įvairūs žaisliukai ir veikiami saulės spinduliais – taip jų formos pasiliko ant lapų.

Dėkojame visiems!!!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.