Susisiekite su mumis

Spalvos iš gamtos

Meninis užsiėmimas lauke. Kartu su vaikais lauke dairėmės aplink, kalbėjome kokias matome spalvas.

2023 gegužės 16 d.

Kartu su vaikais lauke dairėmės aplink, apkalbėjome kokias matome spalvas.

Pasiūlymas buvo geltoną spalvą gauti iš saulės, mėlyną iš dangaus arba iš vandens. Bet… vanduo – ar tikrai mėlynas? Padarėme eksperimentą: mokytoja pylė vandenį iš savo gertuvės į puodelį ir buvo tikrai sunku pamatyti kokios spalvos vanduo – koks tai peršviečiamas… Taigi išsiaiškinome dar vieną svarbų dalyką, kad vanduo yra bespalvis, jis tik atspindi šalia esančias spalvas… nuo medžių lapijos vanduo pažaliuoja, atsispindi mėlynai dangus, o besileidžianti saulė jūrą nudažo raudonai…

Žvilgsnį nuleidome ant žemės: čia geltonavo pienės, žaliavo žolė, o už tujų sienos palei tvorą mėlynavo gėlių žiedeliai..

Senovėje nebuvo parduotuvių kur galima nusipirkt dažų – naudojo augalinius. (Jei pritrūktumėte dažų, ne bėda, šiltuoju sezono metu apstu gėlių, o žiemą pagelbsti daržovių, vaisių sultys!!!)

Taigi išmėginome senovinį, paprasčiausią dažymo būdą: vaikai prisirinko įvairių spalvų augalėlių ir trynimo ar tepimo būdu dažė popierių.

Savo darbelius pagerbėme, vainikavome rėmeliais. Pasidžiaugėme, kad kiekvienas darbelis labai skirtingas, pilnas potėpių įvairove, prisotintas pavasariško skaidrumo spalvomis.

Padirbėjome gerai ir pasidžiaugėme labai!!!

Kitos naujienos

Recent Posts

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki birželio 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.