Susisiekite su mumis

KOSMOSO tema

AGORA mokyklos aplinka grindžiama Reggio Emilia filosofija. Birželio mėnesio tema – KOSMOSAS. Aplinka čia – trečiasis pedagogas.

2024 birželio 19 d.      

Aplinka egzistuoja kaip edukacinis tarpininkas, siūlantis vis naujas erdves – dirbtuves. Pedagogai sukuria jaukią, naturalią, skatinančią kūrybiškai veikti aplinką vaikui. Čia jis patiria malonių atradimų, naujų minčių.

Vasara nuostabus metas stebėti naktinį dangų. Todėl su vaikais aiškinomės kas yra žvaigždės, kokie jų pavadinimai, kokių spalvų jos būna. Nors mums jas stebint iš žemės visos atrodo tik maži balti taškeliai. Vaikai sužinojo, kad žvaigždžių junginiai vadinasi žvaigždynais, kuriems mokslininkai taip pat davė skirtingus pavadinimus.

Veiklos metu vartėme knygą “stebuklingos dangaus būtybės”, kurioje, pašvietus su žibintuvėliu į lapą, kitoje pusėje matėme žvaigždynus gyvūnų pavidalu.

Reflektuodami kosmoso temą vaikai lauke labai draugiškai, visa grupė kartu sėdo į įsivaizduojamą lėktuvą ir skrido į kelionę. Segėsi saugos diržus, rūpinosi, kad visi tilptų susėsti, džiaugsmingai mojavo prieš skrydį.

Priešmokyklinukai apsilankė Kosmopark parodoje, kurioje:

  • Sužinojo, kiek svertu skirtingose planetose
  • Pasivaikščiojo Jupiteryje
  • Pamatė juodąją skylę iš arti
  • Sužinojo daugybę kitų įdomių faktų apie astronautus ir kosmosą bei išbandė ne vieną interaktyvią veiklą.

Vaikai tęsdami šią temą susipažino su astronautų veikla, gyvenimu, ką jie veikia ir ką valgo būdami kosmose. Kiekvienam vaikui, palydint draugų plojimų, buvo įteiktas astronauto pažymėjimas, leidžiantis išmėginti skrydį raketa. Ar astronautai pažįsta skaičius įsitikinome, kai prieš lipdami į raketą, prie durų vaikai rinko savo pažymėjimo kodą.

Kitos naujienos

Recent Posts

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki birželio 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.