Susisiekite su mumis

Kalėdinės šeimų šventės

Šią savaitę skirtingų grupių vaikai ir mokytojos paruošė tėvams Kalėdų vakarones AGORA mokykloje. 🌟❤️

2024 sausio 11 d. 

Vaikams labai patinka parodyti tėveliams savo talentus ir tiesiog pabūti su jais, o tėvams praleisti šį laiką su jais ir pabendrauti tarpusavyje prie skanių suneštinių vaišių.

Per pirmąją mažiausiųjų grupės “ŠVELNUMAS” šventė kartu giedojome, kartu gaminome iš molio žaisliukus, kartu vaišinomės gausiomis vaišėmis, šildėmės arbata, šokoladu ir jaukiais pokalbiais. Vaikų nuotaika ir krykštavimas linksmino aplinkinius.

“DRAUGYSTĖS” grupė praėjo kartu visą Jėzaus gimimo istoriją. Mokytojos uždegė žvakutę prie kiekvieną įvyki žymėjusios scenos (Angelo apreiškimas Marijai, Marijos aplankymas pas Elžbietą, Jėzaus gimimas, Trijų Karalių pagarbinimas). Vaikai gražiai sudėliojo scenos figūrėles, kol jų tėvai skaitė atitinkančią Evangelijos ištrauką. Vaikai padeklamavo eilėraštuką ir sugiedojo dainelę. Po to visi smagiai pabendravo o vaikai žaidė.

“DŽIAUGSMO” grupės mokytojos ir vaikučiai sukvietė visus  prisiminti advento ir Kalėdų laikotarpio papročius, tradicijas, dainas, šokius ir žaidimus.  Viso renginio metu vyravo džiugi nuotaika, kuria vaikai užkrėtė jau pasirodymo pradžioje. Šventės pabaigoje vaikai pakvietė visus sušokti lietuvių liaudies žaidimą – ratelį “Graži mūsų šeimynėlė” ir sugiedoti giesmę “Džiaugsmingų šventų Kalėdų”. Tėveliai pagamino vaišes. Kai kas gamino kartu su vaikais.

Dėkojame visiems tėveliams, vaikams ir mokytojoms!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki birželio 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.