Susisiekite su mumis

Išvyka į M. K. Čiurlionio mokyklą

Mūsų priešmokyklinukai keliavo į M.K. Ciurlionio mokyklos dailės skyrių.

2023 gegužės 10 d.

Labai maloniai mus pasitiko dailės pradinių klasių mokytoja. Čia pat apžiūrėjome 7d klasės mokinių paroda – ” Vilnius tarp debesų”. Vaikams patiko atpažinti žinomus Vilniaus miesto pastatus… Ėjome ilguoju koridoriumi kur kabojo vaikų pagamintos kaukės – papje maše technika. Užsukome į skulptūros klasę, lentynos pilnos išradingai priformuotų skulptūrinių idėjų…

Aplankėme mokytojo Garbausko vitražų salę, kurioje kabėjo tapybos, piešinių darbai… čia pat vyko 12 klasės vaikų dailės gynimo pasiruošiamieji darbai. Didžiausią įspūdį paliko modelių kabinetas, pilnas iškamšų, kaukolių, gipsinių galvų… Iš jų mokytojai formuoja pastatymus, užduotis mokiniams.

Mokytoja mus nusivedė į pradinukų klasę. Parodė kiek daug ir kaip kūrybiškai kruopščiai nuveikė šiais metais su pirmokėliais. Visi sužavėti sakė kad norėtų mokytis dailės.

Auklėtojos gavome taip pat įkvėpimo kaip dar kūrybiškai, gražiai galime praturtinti savo menines veiklas…

Po ekskursijos visų laukė staigmena – čia pat, kepyklėlėje nupirktos šiltos spurgos. Susilaukėme didelio džiaugsmo bangos… Labai patinka vaikams valgomi pirkinukai…

Liko laiko pasilabinti ir su broliais Vileišiais. Kokie jų vardai, kokios profesijos, kiek buvo vaikų jų šeimoje, iš kur kilę, kur mokėsi, ką pastatė, kuo nusipelnė, kad būtų skatinamas lietuviškumas?

Kuris iš brolių buvo Vasario 16 Nepriklausomybės akto signataras…?

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.