Susisiekite su mumis

Dorybių ugdymas – ATLEIDIMAS

Šiais mokslo metais kviečiame visus: vaikus, auklėtojas ir tėvelius augti dorybėse ir ugdyti savo charakterį kartu! Šiuo metu „Agora” mokykloje ypatingą dėmesį skiriame ATLEIDIMUI🖤

2023 kovo 30 d.

ATLEIDIMAS YRA PROCESAS:

  • Kai pripažįstu, jog supykau, bet apsisprendžiu ir noriu atleisti žmonėms, kurie man galbūt padarė kažką bloga – tai jau atleidimo pradžia;
  • Kai priimu kito žmogaus atsiprašymą ir daugiau nelaikau pykčio jo atžvilgiu.
  • Kai jausmai tam, kuriam atleidžiu pasikeičia iš nemalonių į malonesnius.

 

Charakterio ugdymo pamokėlėje vaikai susipažino su nupieštu žmogeliuku ant kurio buvo užrašyti malonūs ir nemalonūs žodžiai. Šios pamokėles metų jie mokėsi atskirti žodžius kurie mums yra malonūs ir kurie mus žeidžia. Visi drauge vaikai klijavo pleistriukus ant nemalonių žodžių, kurie vaizdavo žaizdeles.

 

ĮKVĖPIMAI TĖVELIAMS:

  • Atsiprašymas padeda atleisti. Pasistengsiu dažniau pamatyti ir atsiprašyti savo sutuoktinio/-ės, vaikų, draugų, bendradarbių dėl savo klaidų, kad galėtume gyventi atleidimu vienas kitam ir puoselėti santykius;
  • Kai pykstu ant ko nors, pasistengsiu pažvelgti į tą situaciją jo/jos akimis ir rasti noro atleisti;
  • Pasistengsiu priimti kito atsiprašymą ir jam/jai atleisti, nes ir pats/pati, galiu bet kada būti jo/jos vietoje ir norėčiau, kad man atleistų;
  • Pagalvosiu apie žmones, kuriems man sunku atleisti, pabandysiu pasimelsti už juos ar mintimis linkėti jiems gero.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.