Susisiekite su mumis

Akvarelės ir temperos dažai

Dūdelė, kuri gyvena menų dirbtuvėlėje, vėl pasikvietė vaikelius drąsiau žengti į spalvų pasaulį.

2023 kovo 23 d.

Dūdelė, kuri gyvena menų dirbtuvėlėje, vėl pasikvietė vaikelius drąsiau žengti į spalvų pasaulį. Vaikams ant vieno stalo buvo paruošti tiršti temperos dažai paletėse, šalia teptukai, brauktukai, kempinėlės. Ant antro stalo akvarelės, vandens dažai.
Prisiminėme kad vandens dažams labai svarbus vanduo, jo reikia labai daug. Merkėm popierių į vandenį, akvarelinius teptukus girdėme vandens indeliuose ir glostėme vandens dažo spalveles. Dvi labai spalvingos dažų priemonės, bet veikiama su jomis skirtingai. Užteko laiko pasibandyti abu variantus.
Užvirė rimtos spalvų kovos, potepiai, prasibraukimai, pasiliejimai ir pasitapšnojimai, kaip šis kovo mėnuo – pavasario kova su žiemos likučiais. Fone čiulbėjo paukščių balsai – visa aplink už pavasario budinimą.
Peržvelgėm savo atliktus darbelius, kurių tolimesnis kelias – pavirsti į velykinius sveikinimus- margučius. 🎨🥚

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki kovo 31 d.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.