Susisiekite su mumis

Pasidainavimų vakaras

Gera buvo paskutinę advento savaitę stabtelėti, nurimti ir žvakių šviesoje kartu padainuoti tradicines kalėdinio laikotarpio dainas, sutartines, o dar ir daug apie jas sužinoti.

2023 gruodžio 22 d. 

Kai ilgi ir tamsūs žiemos vakarai sukviečia visą šeimą susiburti kartu ir laukti, kol elnias devyniaragis ant savo ragų atneš šviesą, gera susėdus kartu padainuoti. Toks ir buvo šis vakaras – su lietuvių liaudies dainomis, sutartinėmis bei autorine kūryba. Išmokome sutartinių ir adventinių lietuvių liaudies dainų, o gal – tik užsimerkus klausytis ir nurimti šv. Kalėdoms.

Emilija Statinaitė ir Gintarė Bauerytė – dainų autorės ir atlikėjos, susipažinusios muzikavimo dėka bei nusprendusios savo kūryba dalintis kartu. Poetų tekstai ir lietuvių liaudies motyvai persipina merginų dainose ir kužda, kad lietuviškas žodis, susijungęs su muzika, gali daug ką gražaus papasakoti.

Renginį, kuris vyko AGORA mokykloje, suorganizavo “Kalba Mamos”. Dėkojame už buvimą kartu!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki birželio 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.