Susisiekite su mumis

Svečiuose – šaulys

AGORA mokykloje svečiavosi Marijus Ilaras – Lietuvos šaulių sąjungos instruktorius.

2023 birželio 28 d.                                      .

Marius vaikams papasakojo apie tai, kas yra Lietuvos šaulių sąjunga. Pats Marijus savanoriauja šiaulių sąjungoje, yra kuopos vado padėjėjas. Jis pas vaikus atėjo su šaulių sąjungos uniforma. Pasakodamas apie antsiuvų reikšmes paminėjo, kad pats svarbiausias antsiuvas ant uniformos yra Lietuvos vėliava.

Marijus priklauso mokomajai kuopai, kurios šūkis – ,,Švieskis ir šviesk’’ ir mums kalbėjo apie tai, kas yra pilietis. Marijus pabrėžė, kad geresniais piliečiais būsime jei – šviesimės, skaitysime ir domėsimės pasauliu.

Kalbėdamas apie pilietiškumą, Marijus vaikams davė užduotis – nupiešti pilį, plytas, sienas, bokštus, vartus. Palygino pilį su žmonėmis – bokštai saugo mus; sienos yra organizacijos, būreliai; rūmai – valdžia; kiemas – visa visuomenė.

Vaikai piešiniais pildė dar dvi sąvokas – žmogus ir pilietis. Prie žmogaus silueto piešė, kad žmogus rūpinasi gyvūnais; meldžiasi, lanko bažnyčią; yra muzikalus, moka dainuoti; augina gėles ir t.t. Prie sąvokos pilietis piešė: Lietuvos vėliavą; bažnyčią; šiukšlių surinkimą ir šiukšlių kibirus; tvarkos palaikymą namuose ir gamtoje.

Kitos naujienos

Recent Posts

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta priėmimas į priešmokyklinę ir pirmą klases?

Norint leisti vaiką į mūsų mokyklą, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti mokyklą, aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą ne vėliau kaip iki birželio 30 d. Gavę jūsų anketą, susisieksime dėl priėmimo susitikimo, kurio metu kviečiame atvykti visą šeimą kartu su vaiku. Susitikimo trukmė – 15 min. Po susitikimo, apie priėmimą į mokyklą informuosime el. paštu.

Kur kreiptis, norint leisti vaiką į AGORA darželį?

Norint leisti vaiką į AGORA darželį, visų pirma kviečiame atvykti ir su mumis susipažinti: pamatyti aplinką, sužinoti apie ugdymo principus ir metodus, užduoti jums rūpimus klausimus. Norint aplikuoti į priešmokyklinę ir pirmą klases, kviečiame užpildyti Paraiškos anketą.

Kokie yra AGORA mokyklos išskirtinumai?

AGORA mokykloje siekiame ne tik akademinio, bet ir žmogiškojo augimo. Ugdome gražiausias charakterio savybes ir dorą lyderystę. Todėl pagarba kitiems, pagarba sau ir gerai atliktas darbas yra žmogiškosios ir krikščioniškosios vertybės, kurias, padedami tėvų, skiepijame savo mokiniams. Turime vaikų ir tėvų mentorystės sistemą. Taikome šiuolaikinius ugdymo metodus, skiriame dėmesį informacinių skaitmeninių technologijų raštingumui ir sustiprintam anglų kalbos mokymui. Mūsų ambicingas tikslas – tarnauti visuomenei, šeimoms ir mokiniams.

Ką reiškia personalizuotas ugdymas?

Vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną vaiką ir siekiame jo visapusiško ugdymo, kad kiekvienas augtų ir mokytųsi savo tempu, išskleistų savo talentus, taptų geriausiu savimi. Mūsų personalizuoto ugdymo modelį sudaro keturi ramsčiai: šeimos, mokytojai, mokinys, vaiko ir šeimos mentorystės programa.

Susisiekite su mumis

Mūsų durys jums atviros: norime su jumis susitikti, parodyti savo patalpas ir supažindinti su ugdymo projektu. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą ir susitarkite dėl apsilankymo arba užduokite jums rūpimą klausimą.